Технічний адміністратор ЄДР

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.05.2016 № 1565/5 «Питання адміністрування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 01 липня 2016 року технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Реєстр) визначено державне підприємство «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС»).

З огляду на вищевикладене, державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр» (далі – ДП «ІРЦ», Підприємство) повідомляє про припинення дії укладених із Підприємством договорів щодо доступу до Реєстру.

Інформацію щодо умов та порядку укладення з ДП «НАІС» договорів з організації доступу до Реєстру буде розміщено на офіційному веб-сайті ДП «НАІС» http://www.nais.gov.ua/.

У той же час, звертаємо увагу, що у перехідний період, до моменту укладення з ДП «НАІС» нових договорів щодо організації доступу до Реєстру, ДП «ІРЦ» буде забезпечено безперервний доступ користувачів до вказаного Реєстру.

Дякуємо за співпрацю та сподіваємось на розуміння!